Перемога! Спір з органом ДФС!

Податковим органом, було проведено позапланову документальну невиїзну перевірку ТОВ «®» з питань дотримання вимог податкового законодавства України в частині господарських взаємовідносин з ТОВ «©», про що було складено акт.

На підставі висновку даного акту перевірки, податковий орган прийняв 3 (три) податкових повідомлень-рішень (надалі ППР): №1 про зменшення розміру від'ємного значення суми податку на додану вартість у розмірі 2 000 048,00 грн.; №2 про збільшення суми грошового зобов'язання з податку на прибуток у розмірі 580200,00 грн. №3 від 25.03.2016. про збільшення суми грошового зобов'язання з податку додану вартість у розмірі 330428,00 грн.

Верховний суд, рішення першої та апеляційної інстанції залишив без змін та зробив наступний висновок:

Податкове законодавство України, не ставить у залежність податковий облік (стан) певного платника податків-покупця від дотримання його контрагентом податкової дисципліни та правильності ведення ним податкового або бухгалтерського обліку. Тобто, у разі підтвердження реального характеру здійснених поставок, як у даній ситуації, платник не може відповідати за порушення, допущені постачальником, якщо не буде доведено його безпосередню участь у зловживанні цієї особи. Проте, посадовими особами ОДПІ під час здійснення перевірки таких обставин не встановлено.

Результат: Позов задоволений, ППР - скасовані.

 

 

Услуги адвоката Демского Владислава Юрьевича в Харькове: #адвокат в Харькове, #юридические услуги по налоговым спорам, #защита при проверках налоговыми органами, #запрос от налогового органа, #подготовка ответов на запросы налогового органа, #анализ акта проверки налогового органа, #подготовка возражений на акт проверки налогового органа, #подготовка жалоб на принятое налоговое уведомление — решение в органы ГНС Украины, #подготовка исков по отмене налогового уведомления — решения, #ППР, #защита в суде по налоговым спорам, #услуги адвоката при недопуске налогового органа к проверке, #подготовка иска об отмене приказа на проведение проверки, #услуги адвоката при аресте активов, #аресте счета налоговым органом, #услуги адвокат при взыскании налогового долга. #Консультации адвоката по налоговому праву.        

 

Адвокат в Харькове

Об адвокате

Демский Владислав Юрьевич - адвокат специализирующийся по оказанию правовых услуг в области профессионального сопровождения и защиты бизнеса, изучение вопросов налогового, хозяйственного, административного и уголовного права в сфере хозяйственной деятельности предприятий и предпринимателей.

Читать далее